Współpraca

     „Zalatana Rodzinka” to blog podróżniczy skierowany głównie do rodzin z dziećmi. Naszym celem jest zachęcenie rodziców do rodzinnego podróżowania. Chcemy im uświadomić, że podróżowanie z dziećmi wcale nie musi być wielkim wyzwaniem i wyrzeczeniem.
Podróżujemy po całym świecie, ale nie zapominamy o Polsce. Mieszkamy w Warszawie, dlatego prezentujemy także atrakcje związane z tym miastem.

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • Jesteśmy przede wszystkim wielkimi miłośnikami podróży. Cała rodzina kocha poznawać nowe miejscowości, więc chętnie odwiedzimy: region, hotel, lokalną atrakcję.
  • Jesteśmy rzetelni w swoich recenzjach. Nigdy nie piszemy o miejscach, w których nie byliśmy, chyba, że wyraźnie to zaznaczymy. Nie koloryzujemy, stawiamy na szczerość i dokładność.
  • Podchodzimy poważnie do pisania na blogu. Regularnie umieszczamy posty, mamy stały kontakt z czytelnikami na fb, dzięki temu widzimy powiększające się grono naszych fanów.

 

Jeśli uważacie, że Wasz produkt, miejsce, czy atrakcja nas zainteresują, to zapraszam do kontaktu TUTAJ, na Facebooku lub bezpośrednio piszcie na adres zalatanarodzinka@gmail.com.

 

Do tej pory współpracowaliśmy z:

centrum nauki kopernik   wspinaczka warszawa camp4  world travel show

papugarnia warszawa     busem przez swiat      księgarnia podróżnika

     

             

wielka fabryka elfów