O nas

Kim jesteśmy

Maciej

    Poszukiwacz nowych wrażeń. Jego pasją są podróże oraz aktywne kibicowanie drużynie Legii Warszawa. Lubi ostro przyprawione jedzenie. Uwielbia wyszukiwać tanie połączenia lotnicze, często z bardzo absurdalnymi przesiadkami. Wyjazdy organizuje od A do Z tak, aby jak najwięcej „wycisnąć” z każdego miejsca.

   Zabawne jest to, że mimo wielkiej miłości do podróżowania, boi się  latać. Nie jest to na szczęście przeszkodą, ma on swoje metody, aby ten strach zwalczać. 😉 Poza tym nie znosi zimy i zawsze mówi, że chciałby, aby Polska była jedną z wysp na Karaibach.

   Na co dzień pracuje w jednej z dużych firm w Warszawie.

Ewa

      Jej ulubionym mottem jest powiedzenie, że „tylko człowiek nudny się nudzi”, dlatego zawsze ma tysiąc pomysłów co można robić w wolnym czasie.  Ewa nie usiedzi zbyt długo w jednym miejscu. Jest ciekawa świata, wszędzie ją nosi i nie znosi bezczynności. Oprócz podróży, jej pasją jest jazda konna, bieganie oraz czytanie książek.

    W przeciwieństwie do Maćka, nie lubi ostrego jedzenia, kocha jeść ryby oraz latać samolotem. Bardzo lubi zimę i sporty zimowe.

    Zawodowo spełnia się jako terapeuta w poradni neurologicznej dla dzieci i młodzieży, ale obecnie jest na urlopie macierzyńskim i zajmuje się małym podróżnikiem – Ignasiem. 😉

kuba - auta

Maja

   Urodzona w 2010 roku, od 7 miesiąca życia towarzyszy Maćkowi i Ewie w większości wypraw. Swoją przygodę podróżniczą rozpoczęła od Egiptu. Uwielbia starty i lądowania samolotu, zabawy w basenie, kokosy oraz zbieranie muszelek.

Filip

   Urodzony w 2016 roku. W dniu, kiedy skończył 4 miesiące, wyruszył w pierwszą podróż, na Hawaje. Uwielbia jeździć windą oraz bawić się z starszą siostrą – Mają. Jego ulubioną zabawką jest mały samolocik.

Ignaś

Urodzony w 2018 roku, nasz najmłodszy członek rodziny. Pierwszą wyprawę miał już w wieku 2 miesięcy do Dubaju i na Filipiny. Oaza spokoju, dużo się uśmiecha i uwielbia być na rączkach mamusi.

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.